Gimnazjum nr 3 Oborniki

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Podsumowanie akcji " Saniami z marzeniami"

Serdeczne podziękowania dla klas, wychowawców oraz dyrekcji i nauczycieli za udział w IX szkolnej charytatywnej akcji świątecznej „Saniami z marzeniami”.

Agnieszka Świerkowska, Agnieszka Piechowiak, Anita Krzyżaniak, Patrycja WachowiakPedagog zaprasza

Pedagog zaprasza – zajęcia dla każdego ucznia naszego gimnazjum

 

Jeżeli nie jest Ci obcy los drugiego człowieka, czujesz chęć niesienia pomocy, masz w sobie pokłady empatii, chcesz dowiedzieć się więcej o sytuacji Twoich rówieśników w najdalszych zakątkach świata zapraszam na spotkania w ramach projektu: Edukacja globalna, które odbywać się będą we wtorki na 8 godzinie lekcyjnej tj. 14.10

Zapisy i szczegółowe informacje u pedagoga szkolnego.

Początek wtorek 1 grudnia 2015r.

Tematyka zajęć:

  1. I.        Sytuacja dzieci w Rumunii – ich potrzeby i warunki życia.
  2. II.        Życiodajna ziemia, życiodajna edukacja w Zambii.
  3. Dzieciństwo w Etiopii
  4. Człowiek w sytuacji trudnej ( bezdomność, bezrobocie) – o konieczności pomocy

pedagog

Agnieszka  Świerkowska

KOMUNIKAT

Pedagog zaprasza - rok szkolny 2015/2016

Zajęcia socjoterapeutyczne odbywają się w czwartki o godz. 13.15. Grupa otwarta – w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

pedagog Agnieszka Świerkowska

Konsultacje psychologiczne

Szanowni Rodzice!

WEEKEND DARMOWYCH KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH

W dniach 19-20 października 2013r. w Poznańskiej Pracowni Psychoterapii odbędą się darmowe konsultacje adresowane do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Specjaliści z dziedzin psychologii, psychoterapii, terapii dzieci i młodzieży, seksuologii, diagnozy neuropsychologicznej będą dyżurować w godzinach od 10:00 do 18:00 w Poznaniu przy ulicy Sienkiewicza 8/4.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18:00 do 20:00. Telefon: 605 293 745, bądź pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zapraszam do skorzystania z oferty

pedagog Agnieszka Świerkowska

VI Edycja programu Szkoła bez przemocy

W roku szkolnym 2011/2012 nasze gimnazjum przystąpiło do VI edycji  programu Szkoła bez przemocy. Podejmowanych jest szereg działań promujących ideę Szkoły bez przemocy. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej: www.szkolabezprzemocy.pl

Do działań , które zostały już  zrealizowane możemy dołączyć:

Więcej…

Wigilia w TPD

Dnia 7 grudnia 2010 13 uczniów naszego gimnazjum wraz z opiekunem pedagog A. Świerkowską uczestniczyło w Wigilii organizowanej corocznie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Uroczystość świąteczna miała miejsce w restauracji Millenium w Obornikch. Oprócz uroczystego obiadu w miłej i świątecznej atmosferze uczniowie otrzymali słodycze wręczone przez Mikołaja. Całość oprawiona artystycznym programem wraz z kolędami śpiewanymi przez ks. Z. Urnego i wszystkich uczestników wprowadziła nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkaniu nie zabrakło ludzi dobrej woli, którzy od lat pomagają dzieciom.

Serdeczne podziękowania składamy Pani prezes Grażynie Surmie oraz całemu zespołowi TPD za zaproszenie.

pedagog A. Świerkowska wraz z uczniami

Pedagog szkolny

Pedagog Terapeuta

Doradca Psychologiczny

Gimnazjum nr 3 im. M. Kopernika

w  Obornikach

mgr Agnieszka Świerkowska

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszam wszystkich dbających o własny rozwój i podniesienie jakości życia, mających problemy lub chcących podzielić się swoimi radościami i sukcesami.

Więcej…
Reklama