Gimnazjum nr 3 Oborniki

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

XIX FINAŁ WOŚP

W niedzielę 9 stycznia  odbył się XIX Finał WOŚP . W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone będą na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

W tej wielkiej akcji nie mogło zabraknąć i uczniów naszego gimnazjum. Dziewiętnastu wolontariuszy od godziny 8 do 13 kwestowało z puszkami na ulicach naszego miasta.

ZEBRALIŚMY 3tysiące 899 złotych i 18 groszy!!!

Więcej…

Próbne egzaminy

Jak co roku uczniowie trzecich klas gimnazjów w styczniu piszą próbne egzaminy gimnazjalne.

Również gimnazjaliści naszej szkoły zmierzyli się w ostatnich dniach z tym ważnym w ich życiu sprawdzianem.

Więcej…

Wigilie klasowe

W środę 22 grudnia, w ostatni dzień przed przerwą świąteczną  odbyły się wigilie klasowe.

 

Więcej…

XIV Konkurs recytatorski " Mickiewiczowi potomni"

14 grudnia br. uczennice naszej szkoły wzięły udział w etapie finałowym XIV Konkursu Recytatorskiego ,,Mickiewiczowi potomni”.

Drugie miejsce zdobyła Weronika Kowalczuk, zaś wyróżnienie otrzymała Sandra Tomaszewska. Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maja Krasicka finalistką konkursu wojewódzkiego

Maja Krasicka finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla młodzieży gimnazjalnej.

4 grudnia br. odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów – laureatów etapu szkolnego. Maja Krasicka uzyskała 42 punkty (na 50 możliwych) i tym samym zakwalifikowała się do ostatniej części konkursu. Finalistce gratulujemy i życzymy powodzenia podczas marcowych „potyczek” w Koninie.

Wigilia w TPD

Dnia 7 grudnia 2010 13 uczniów naszego gimnazjum wraz z opiekunem pedagog A. Świerkowską uczestniczyło w Wigilii organizowanej corocznie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Uroczystość świąteczna miała miejsce w restauracji Millenium w Obornikch. Oprócz uroczystego obiadu w miłej i świątecznej atmosferze uczniowie otrzymali słodycze wręczone przez Mikołaja. Całość oprawiona artystycznym programem wraz z kolędami śpiewanymi przez ks. Z. Urnego i wszystkich uczestników wprowadziła nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkaniu nie zabrakło ludzi dobrej woli, którzy od lat pomagają dzieciom.

Serdeczne podziękowania składamy Pani prezes Grażynie Surmie oraz całemu zespołowi TPD za zaproszenie.

pedagog A. Świerkowska wraz z uczniami

Konkurs recytatorski

Etap szkolny XIV Konkursu Recytatorskiego „Mickiewiczowi Potomni”.

26 listopada br. odbył się w naszej szkole etap szkolny XIV Konkursu Recytatorskiego „Mickiewiczowi Potomni”. Uczestniczyło w nim dziesięcioro uczniów. Komisja wysłuchała pięknych interpretacji ballad wielkiego romantyka.

Więcej…

Strona 19 z 20

Reklama